شناخت توری مرغی و ویژگی ها فنی آن

توری فلزی از یک ورق یک دست ساخت گشته اکثری از خاصیت یکپارچگی از جمله ضد خوردگی , پارگی , زنگ زدگی , فرسایش و شل شدن گره ها را نگهداری می نماید .


روند ایجاد آن فارغ از ضایعات هست . عدم ساخت ضایعات در روند ساخت توری مشبک فلزی و پلاستیکی معرف فرآورده سبز سازگار با محیط زیست , در مقایسه با بقیه تولید ها شبیه است .


ایستادگی مکانیکی بیشتر نقاط اتصال شکافته شده در مقایسه با نقاط اتصال جوشی و پارامتر های مقاومتی فراتر نسبت به ورق ناپخته .

توری مرغی | قیمت توری مرغی | خرید و فروش توری مرغی | شهر مفتول ...

تراز ضد لغزش به یاری برجستگی های ساخت شده در فرآیند ایجاد اصطکاک بالای تحت پا برای خودداری از لیز تناول کردن .


دیوایدر تحت عنوان دیوار و فنس و به طور همزمان حفظ از ورود اشخاص , حیوان‌ها و اجسام تحمیلی با قابلیت تهویه مطلوب هوا


ارتقاء دهنده پایداری مصالح , توری مشبک در مخلوط با بقیه مصالح ساختمانی پارامترهای مقاومی و زیبایی را ارتقا میدهد .


تولید نمایی خوشگل و کاربردی برای معماری نوین مدرن با ساخت زوایای متفاوت باخت فروغ .

https://www.asroon.ir/products/detail/پیچ-/134/view/

رسانایی بالا به جهت یکپارچگی و عدم وجود نقطه جوش برای عبور الکتریسیته و حرارت .


امکان پوشش دهی مطلوب . ورق گسترده مشبک در مقایسه با گونه های بافته شده و جوشکاری شده پوشش پذیری خوبتر با ارتفاع قدمت بیشتری به دلیل یکپارچگی اش دارااست .

توری مرغی | فنس مرغی - آهن بیزینس | آهن فروشی تهران | دستگاه فنس بافی

به نازکترین و سبک ترین توری های مفتولی شش ضلعی که در بازار جانور میباشد توری مرغی میگویند . قابل ذکر است که توری گابیون هم دارنده چشمه هایی شش ضلعی است که ضخامت مفتول آن کوچکتر است . توری مرغی از مفتول گالوانیزه گرم و سرد با ضخامت های متعدد و سایز چشمه متنوعی ساخته می شود که مشهور ترین سایز چشمه مورد به کار گیری سایز 3/4 است . این مقاله به تعریف , مدل , مزایا و کاربرد توری مرغی میپردازد . از اسم این متاع چنان بر می‌آید که جز به کار گیری برای ساخت قفس حیوان‌ها کاربرد دیگری ندارد البته پیرو بیشتر کاربردهای توری مرغی توضیح داده می شود . تاریخچه ایجاد توری مرغی به ده سال 80 میلادی بر میگردد . اولی خودرو بافت مفتول در سال 1844 میلادی بوسیله آهنگری ایتالیایی به اسم چالز برنارد با اسکن برداری از روی اتومبیل های بافندگی ابداع شد . اولی موردها به کار گیری از توری های مرغی که‌این آهنگر ایجاد نمود در نزاع جهانی دوم بود که از توری مرغی برای حفظ از رادارها در هنگام انفجار به کارگیری می کردند .


دستگاه بافت توری مرغی


کاربرد توری مرغی

توری مرغی کاربرد های بخش اعظمی دارااست که شناخته ترین و همه گیرترین آن در حصار کشی برای آشیانه های حیوان ها کوچک و هم حفظ از گیاهان برای وارد نشدن حیوان‌ها به گلشن و باغچه است . توری مرغی بدلیل بافت شبکه ای که دارااست از اقتدار و استمرار متعددی شامل است و از طرفی در شرایطی‌که جزء آن در گیر فساد و پارگی شود بر بخش های دیگر تاثیر گذار نیست و موجب پارگی در دیگر نصیب ها نمیشود و پایداری و استحکام خویش را محافظت می نماید .

توری مرغی - فروش توری مرغی

ولی به غیر موردها اشاره شده , توری مرغی در صنعت ساختمان ساز هم کاربردهای موءثر بخش اعظمی داراست .


کاربرد توری مرغی در سقف


اولی کاربرد توری مرغی در ساخت سقف می‌باشد . در سقف های شیروانی و یا این که کارخانه ها برای تولید عایق های صوتی و حرارتی و برودتی از پشم شیشه استعمال میکنیم البته برای اتصال و استحکام بخشیدن پشم شیشه به سقف بایستی از وسیله ای به کار گیری کنیم که نیز تداوم و ایستادگی بالایی داشته باشد و نیز با گذشت زمان در گیر خوردگی و تماس گرفتن نشود و شایسته ترین آیتم برای اینکار توری مرغی گالوانیزه می‌باشد که نیز مقاوم بوده و دیرتر در گیر خوردگی می شود .

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D8%B3%DB%8C%D9%85-%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C&id=126

کاربرد توری مرغی در گچ کاری و بدور ستون ها


به کارگیری از توری مرغی در هنگام گچ کاری سبب ساز بالا بردن ایستادگی گچ شده و از ترک میل کردن آن دوری می کند . در ستون ها , توری مرغی تحت عنوان محافظ و حفظ کننده و مقاوم سازی ستون به کار گیری میشود .


کاربرد توری مرغی زیرسازی کاشی


به کار گیری از توری مرغی در آماده ساختن ذیل سازی برای نصب کاشی سبب ساز یکنواخت شدن و استحکام بیشتر ملات می شود .


لیست قیمت توری مرغی | نمایندگی پخش آن در شیراز - بازار خرید و فروش ...

گونه های توری مرغی

توری مرغی به دو نوع گالوانیزه سرد و گرم ایجاد می شود و در کشور‌ایران هر دو گونه جان دار است .

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%DB%8C%DA%86-%D9%BE%D9%86%D9%84&id=124

توری مرغی گالوانیزه گرم بافت و ساخت جمهوری اسلامی ایران است و دارنده کیفیت , وزن و استحکام بالاتری نسبت به گالوانیزه سرد است . توری مرغی گالوانیزه سرد جان دار وارد شده مرزو بوم چین است و نسبت به دسته اهل ایران آن دارنده وزن و کیفیتی ذیل خیس میباشد .


توری گالوانیزه گرم در قبال رطوبت مقاوم خیس بوده و برهه زمانی زمان بیشتری بدوون خوردگی و زنگ زدگی باقی می‌ماند .


در انتها , مهم‌ترین مزیت توری مرغی که در استان های شمالی دارنده بیشترین به کار گیری است , مقاوم بودن آن مقابل رطوبت و زنگ زدگی و خوردگی میباشد . مواقعی مثل سرعت اجرا بالا , وزن سبک و حمل راحت از سایر مزایای توری مرغی بشمار می‌آید . کیفیت بالای آن و به کارگیری کمتر از کربن منجر تداوم و ماندگاری بیشتر آن شده‌است .

خرید توری مرغی

برای اخذ آخری بها توری مرغی با شماره های تارنما تماس حاصل نمایید . کوتاه ترین نرده ها و توری مرغی , 42 اینچی می باشند و شبکه بندی سادگی برای رسیدگی به طیور دارا هستند .


سفارش می شود برای طیوران سنگین وزن و غیر پروازی ( برای مثال مرغ و بوقلمون ) مصرف شود . برای پرنده های نا مرتب و یا این که نگهداری از شکارچیان بزرگ , گونه 48 اینچی پیشنهاد می شود . 42 اینچی بلند , یک حصار الکتریکی با یک سری مبنا برای مراقبت و در اختیار گرفتن تکان جوجه ها , اردک ها و دیگر طیوران پباده سازی شده‌است که به عبارتی سیم مش 42 اینچی معمولی است , ولی سوق‌دهی الکتریکی 10 . 1 ولت داراست . برای مثال , Net Chicken برای نرده پیشنهاد نمی‌شود ; به دلیل آنکه بیش تر از 1 متر طول حتمی داراست . شما می‌توانید تولیدها موردنیاز خویش را به صورت آنلاین از روش وب سایت asroon توصیه دهید تا همیاران ما در بخش فروش شما‌را مهیا و برای شما ارسال نمایند . توري مرغي گالوانيزه


این توری کاربرد های فراوانی دارااست که از جمله آن‌ها محافظت مرغ و مرغداری , کارخانه ها , به دور ستون , حفظ کننده پشم شیشه , عایق کاری , گچ کاری , حصار کشی , شغل های ساختمانی , دیوار های سیمانی , و غیره به کارگیری می شود . محصول توری مرغی فلزی گالوانیزه گرم می‌باشد و در‌حالتی که که حصار کشی طولانی بازه زمانی است با اینکه هزینه فراتر است به صرفه است که از این دسته مصرف شود .

https://www.asroon.ir/products/detail/Default.aspx?title=%D9%86%D8%A8%D8%B4%DB%8C-&id=102

بها توری مرغی

از این مال در صنعت ساختمان هم به کارگیری متعددی می شود و در صنعت ساختمان کاربرد ویژه ای داراست ; به عنوان مثال در سقف ساختمان و یا این که برای عایق به همراه پشم شیشه به کارگیری می شود . از سایر کاربرد این فرآورده , می شود به تیتر جان پناه استفاده نمود که ولی به دلیل ایستادگی کم سفارش می‌کنیم از سایر توری ها به کار گیری فرمائید . فرآورده یاد شده گونه های متمایز دارااست اما کاربرد متداول آن با پهنا 1 . 20 متر می‌باشد .


/ 0 نظر / 45 بازدید