برای اطلاع از قیمت میلگرد شاهین بناب چکار کنیم؟

برای اطلاع از بها میلگرد شاهین بناب سفارش ما مراجعه به تارنما آسرون هست . ولی می‌توانید به کارگاه فولاد بناب هم رجوع نمایید .

فولاد بناب : سوله فولاد شاهین بناب

مجتمع فولاد شاهین بناب در سال ۱۳۸۳ در تبریز , بناب , شهرک صنعتی واقع شده‌است .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/شاهین-بناب-/13/view/

این مجتمع با انگیزه عمل در قضیه ایجاد مقاطع فولادی بصورت یک کمپانی سهامی یگانه تأسیس شد و در این خصوص دو کارگاه ذوب و ریخته گری پیوسته و هفت خط نورد گرم را با امكانات زيربنائي مضاعف خوب از جمله دسترسي به جاده اصلي , خط آهن , نيروگاه , خطوط انتقال گاز و آب تأسیس نمود . این سوله از گنجایش ساخت ۵۰ بدن سود میبرد .


نیز اكنون اين مجتمع گونه های شمش هاي فولادي و آلياژي در قالب دو واحد ذوب شاهین , ذوب شهریار و ميلگرد آجدار در مقدار هاي گوناگون با كيفيت هاي A2و A3 , گونه های تولید ها آلياژي در مقاطع متعدد , تيرآهن , نبشي و ناوداني در قالب هفت خط توليد نورد گرم توليد مي كند .


تولیدها فولاد بناب در خط نورد گرم :

اشکال میلگرد آجدار A3 از سایز ۸ تا ۳۲میلیمتر

  • تيرآهن
  • نبشي
  • ناوداني
  • اشکال مفتول های آلیاژی

تولید ها فولاد بناب در بخش ذوب و ریخته گری :

شمش فولادی به بعد ها ۱۵۰*۱۵۰ - با ارتفاع ۶ الی ۱۲ متر

در خط نورد کارگاه فولاد شاهین بناب از شمش های تولیدی درین بخش به کار گیری می‌شود .


کمپانی آسرون با همیاری بدون واسطه با سوله فولاد صنعت بناب و پیشرو در تأمین نیاز مشتریان , مبادرت به فروش تولیدات کارگاه و اعلام وزن میلگرد شاهین بناب و ارزش میلگرد شاهین بناب در دکان اینترنتی خویش کرده است .

جهت استعلام بها میلگرد شاهین بناب و خرید میلگرد شاهین بناب به جدول پایین مراجعه‌نمایید .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/ارگ-تبریز/29/view/

میلگرد آجدار شاهین بناب یکی‌از تولید ها تولیدی مجتمع فولاد صنعت بناب میباشد . مجتمع بناب در سال ۱۳۸۳ در زمینی به مساحت ۱۳۰ هزار هکتار به صورت کمپانی سهامی مختص تأسیس شوید .


در این مسیر دو سوله ذوب و ریخته گری مداوم و هفت خط نورد گرم با تجهیزات زیربنایی خوب هم تأسیس نمود که‌این خطوط ذوب از تکنولوژی نوین کوره قوس الکتریکی با گنجایش ساخت ۵۰ بدن فایده میبرد .


از محصول ها این موسسه می شود به اشکال میلگرد آجدار , تیرآهن , نبشی و ناودانی اشاره نمود . گروه آهن پرایس هم در عملکرد است به خواسته فروش میلگرد آجدار شاهین بناب به مشتریان خویش سرویس رسانی کند .


سوله صنعت بناب با سود گیری از بخش ذوب و ریخته گری قابلیت و امکان ایجاد همگی بعد ها میلگرد شاهین بناب و دیگر مقاطع فولادی را داراست .


لازم به ذکر است که خطوط ذوب و ریخته گری مو جود در مجتمع فولاد شاهین بناب از تکنولوژی نوین کوره قوس الکتریکی با گنجایش ایجاد ۵۰ بدن سود میبرد . این راه برای توشه نخستین بوسیله مجتمع فولاد صنعت بناب در شمال غرب مملکت در هم اکنون بهره‌برداری و به کار گیری است .


از تولیدها تولیدی این شرکت در خط نورد گرم می شود به گونه های میلگرد آجدار A۳ از سایز ۸ تا ۳۲ , تيرآهن , نبشي و ناوداني و گونه های مفتول های آلیاژی اشاره کرد .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/صدرا-پروفیل-تهران/32/view/

این مجتمع فولادی با سود گیری از بخش ذوب و ریخته گری قابلیت ایجاد همگی بعدها میلگرد شاهین بناب و بقیه مقاطع فولادی را داراست و به همین منظور است که یکی‌از نادر گروه هایی می‌باشد که بضاعت و توان ارائه سبد بدون نقص از تولیدها را داشته است .


/ 0 نظر / 43 بازدید